English version

Takarító - Alkalmi munka

Jelenleg két takarító kollégánk mellé keresünk még egy munkatársat, aki alkalmanként be tud segíteni kettőjük munkájába. Ha felkeltettük a figyelmedet, és szívesen lennél részese csapatunknak, akkor várjuk jelentkezésedet!

Jövőbeli feladataid

  • Alapterület felmosása, szőnyegek porszívózása, foltok kitisztítása.
  • Szemét, hulladék összegyűjtése, a szemetes edények kiürítése
  • Bútorfelületek portalanítása, bútortípusonként vegyszeres áttörlése.
  • Ajtók kilincs körüli részének tisztító fertőtlenítése.
  • Vizes blokkok fertőtlenítő tisztítása az összes berendezési tárgyon és burkolaton
  • Konyha és irodák rendben tartása

Előnyként értékeljük

  • Releváns tapasztalat
  • Magasfokú igény a tisztaságra és a rendre
  • Alaposság

Ezt várjuk tőled

  • Önállóság
  • Alapfokú végzettség
  • Rugalmasság

Erre számíthatsz

  • Stabil munkahely
  • Családias, támogató légkör

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az állás, itt jelentkezhetsz!

Ha tovább böngésznéd állásainkat, kattints ide!

Név:
Születési dátum:
Telefonszám: (formátum: 06201234567)
E-mail cím:
Önéletrajz feltöltése:
Személyes adataimat az Adatkezelési Tájékoztató ismeretében és elfogadásával adom meg