English version

Jövőbeli feladataid

  • A termeléshez kapcsolódó folyamatok koordinálása, ellenőrzése
  • Napi jelentések elemzése
  • Gyárthatósági vizsgálat, azaz alapanyagok, kellékek rendelkezésre állásának ellenőrzése
  • A gyártással kapcsolatos változások lekövetése, érintettek értesítése
  • Speciális gépek alvállalkozónál való rendelkezésre állásának ellenőrzése
  • Alvállalkozókkal történő rendszeres kommunikáció

Előnyként értékeljük

  • Hasonló munkakörben, vagy gyártásban szerzett 1-3 év tapasztalat (gyártószalag felépítés, ritmusidők, LEAN szemlélet ismerete)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat

Ezt várjuk tőled

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú szerb és/vagy német nyelvtudás
  • Excel haladó szintű alkalmazása
  • Önállóság, felelősségtudat, proaktivitás
  • Határozott fellépés, magabiztosság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Erre számíthatsz

  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Európai szintű munkakörülmények

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az állás, itt jelentkezhetsz!

Ha tovább böngésznéd állásainkat, kattints ide!

Név:
Születési dátum:
Telefonszám: (formátum: 06201234567)
E-mail cím:
Önéletrajz feltöltése:
Személyes adataimat az Adatkezelési Tájékoztató ismeretében és elfogadásával adom meg